cart
about-img

Про компанію «ОНКОМЕДІКА»

Компанія «ОНКОМЕДІКА» пропонує:

catalog-preview-item

Венозні порти – системи для імплантації, порт-системи, що перетворюють будь-яку складну інфузію в просту підшкірну ін'єкцію. Підключення до системи здійснюється за допомогою голок Хубера. ТМ Oncomedica – це наш власний бренд, системи виробляються у Франції.

catalog-preview-item

Інструменти для біопсії м’яких тканин та біопсії кісток – одноразові голки, напівавтоматичні системи та автоматичні системи біопсії. Вся продукція вироблена в Італії і ми, як уповноважений представник, гарантуємо вигідні ціни.

catalog-preview-item

Рентген захисний одяг та рентген захисні підвісні системи для захисту від радіації лікарів та пацієнтів в операційній залі та діагностичних відділеннях. Продукція виготовлена світовим виробником № 1 в галузі рентген захисту. Практично всі світові технічні нововведення в рентген захисті - це напрацювання компанії Mavig. Для створення продукції використовують унікальні матеріали такі як натуральний каучук для одягу та акрил для підвісних системах.

catalog-preview-item
Хірургічні сітки, вагінальні слінги, гемостатики, протиспайкові гелі, нейрохірургічні спонжі – в наявності на складі в Києві.

Нашими замовниками є:

Пацієнти українських клінік з усіх регіонів.

customers

Благодійні фонди такі як Таблеточки, Корпорація монстрів, Подих життя, Крила надії, Запорука.

customers

Аптеки та аптечні мережі – Медикус, Первоцвіт-Фарм, Медісан, Волиньфармпостач, Фармако, Медтехніка-Чайка та багато інших.

customers

Медичні інтернет магазини серед яких Epikriz, Palata-1, Хімтест.

customers

Державні і приватні медичні установи, серед яких: Онкологічна клініка «Інновація», Національний інститут раку, лікарня Lisod, Київська обласна клінічна лікарня, Черкаський обласний онкологічний диспансер.

customers

Чому компанія Онкомедіка:

bnf

Тільки якісна продукція - вироблена на підприємствах сертифікованих за стандартами ISO13485:2016, відповідно до вимог Директиви 93/42/CEE.

bnf

Уповноважений виробник і власне виробництво – ми пропонуємо продукцію від європейських виробників та власної торгової марки; це гарантія того, що ви купите онкологічні та хірургічні матеріали по найкращій ціні.

bnf

Індивідуальний підхід та кваліфікована консультація – наші фахівці мають медичну освіту та сертифікати виробників. Ми допоможемо підібрати необхідний інструмент та проконсультуємо по методикам застосування.

bnf

Великий склад та оперативна доставка по Україні – це значить, що потрібні інструменти завжди швидко можуть бути доставлені з нашого складу: по Києву протягом дня, по Україні – до 2 днів.

Як ви можете купити інструменти і матеріали для
онкології та хірургії в компанії ОНКОМЕДІКА:

step

Оформивши замовлення в інтернет-магазині ОНКОМЕДІКА, вказавши товар і адресу доставки.

step

Подзвонивши на наші телефони і ми в телефонному режимі приймемо замовлення та оформимо доставку.

step

Відправивши нам запит через контакт форму, текстове повідомлення месенджерів: протягом 2-х хвилин ми з вами зв’яжемося для оформлення замовлення.

step

Відвідавши наш офіс у Києві: вул. Феодори Пушиної 8А, офіс 418.

Наш відділ продажу:

Є питання? Зв’яжіться з нами так, як
Вам буде більш зручно: