cart

Повний каталог асортименту продукції інтернет магазину Онкомедіка.

Асортимент продукції, яку пропонує інтернет-магазин Онкомедіка, сформовано на основі потреб наших клієнтів. Ми пропонуємо великий спектр венозних портів, інструментів для біопсії (одноразові голки, напівавтоматичні системи та автоматичні системи біопсії), рентген захисного одягу, хірургічних матеріалів (хірургічні сітки, вагінальні слінги, гемостатики, протиспайкові гелі, нейрохірургічні спонжі).

Вибираючи торгові марки для нашого каталогу особливу увагу ми звертали на співвідношення ціна/якість продукції, а також на сервісні та логістичні можливості.

Компанія Онкомедіка має великий склад продукції в Україні, що дозволить вам швидко отримати онкологічні та хірургічні інструменти в будь-якому місті нашої країни.

Ми завжди готові надати сервісну підтримку, технічні консультації та допомогу в застосуванні.

В сегменті середнього цінового діапазону ми пропонуємо порт-катетерні системи власної торгової марки ONCOMEDICA. Виробництво продукції розташовано в Франції, що гарантує її гарну якість, а своя торгова марка дозволяє максимально знизити ціну.

Крім того, в нашому каталозі ви знайдете наступні товари:

  • Голки для біопсії м’яких тканин, голки для біопсії кісткового мозку, автоматичні біопсійні пістолети Medax (Італія) – відмінна якість, сумісність з іншими системами, гарна ціна.
  • Хірургічні сітки, сітки для лікування генітального пролапсу, гемостатики на основі целюлози, протиспайкові гелі, нейрохірургічні спонжі Betatech (Турція).
  • Рентген захисний одяг найкращої якості, від найбільшого світового виробника Mavig (Німеччина). Для виробництва рентгензахисного одягу використовуються унікальні захисні матеріали на соснові каучуку.
  • Системи автоматичної біопсії простати Biobot Surgical Pte Ltd (Сингапур). 

Звертаємо вашу увагу, що використовуючи інструменти для онкології та хірургії від європейських виробників, ви економите кошти за рахунок зручності та надійності в застосуванні.

Каталог продукції онлайн: кращі інструменти для онкології в інтернет-магазині Онкомедіка - низькі ціни і відмінна якість Онкомедіка.