cart

Роботизована біопсія простати

Онкологічні утворення простати є одним з найбільш поширених видів новоутворень у чоловіків. Вчасна та точна діагностика має важливе значення для вибору методу лікування. Існують декілька методів діагностики раку простати і найбільш точним являється біопсія передміхурової залози, яка дозволяє взяти зразок злоякісного утворення для проведення гістологічного дослідження.

Роботизована біопсія простати

iSR’obot Mona Lisa - це роботизована система трансперінеальної біопсії простати з можливістю поєднання МРТ-ультразвуку зображень. Розроблена з урахуванням потреб лікарів та пацієнтів, система дозволяє лікарям проводити біопсію точно та легко.
Програмний алгоритм допомагає лікарям виконувати планування біопсії, в той час як роботизована технологія спрямування голки дозволяє автоматизувати позиціонування і контроль глибини проникнення біопсійної голки до зони запланованої біопсії.

Прицільна біопсія: легко та точно

 • Роботизоване позиціонування голки і контроль глибини
  Положення та глибина голки базується на індивідуально створеному плані майбутньої біопсії. Це дозволяє отримувати заплановані зразки легко та точно, навіть у верхівці, передній та периферійній областях.
 • Стабільність простати завдяки використанню спеціальної насадки ультразвукового датчика
  Розташований у спеціально розробленій насадці, ультразвуковий датчик рухається та сканує безперешкодно. Насадка датчика запобігає деформації передміхурової залози і додатково забезпечує стабілізацію.
 • Інноваційний метод подвійного конуса
  Трансперінеальний метод подвійного конуса Mona Lisa створює віртуальну точку повороту, що забезпечує багаторазове введення голки через один канал. Цей підхід розроблений для мінімізації пошкодження лобкової дуги та забезпечення повного доступу до передміхурової залози.
 • Автоматизоване, але гнучке планування біопсії
  Інтуїтивно зрозумілий для користувача інтерфейс дозволяє поєднувати та узгоджувати три варіанти плану біопсії для створення спеціального індивідуального плану біопсії. Лікар має можливість додавати, переміщувати або видаляти зону запланованої біопсії в будь-який час.
 • Еластичний мрт-ультразвуковий синтез
  В один клік модель МРТ і модель ультразвуку миттєво поєднуються, що забезпечує 3D-візуалізацію та дозволяє націлюватись на зону інтересу (ROI).
 • Удосконалення клінічних результатів
  Роботизована система прицільної біопсії простати створена для високоточної біопсії з запланованої зони. Допомагаючи лікарям виявити рак передміхурової залози на ранніх стадіях у пацієнтів, точне позиціювання забезпечує впевненість у зарахуванні пацієнта до програми активного спостереження. Використовуючи трансперінеальний підхід разом з інноваційними двома точками введення голки Mona Lisa, рівень інфекційних ускладнень близький до нуля.

В інтернет-магазині Онкомедіка Ви можете замовити роботизовану систему трансперінеальної біопсії простати.