cart

Система автоматизованого процесу приготування цитостатичних розчинів

Точна, безпечна та ефективна автоматизована технологія компаундування ліків із віддаленою верифікацією фармацевтом.

Автоматичне змішування контролюється користувачем для максимальної точності і безпеки. Система Diana доповнює існуючі робочі процеси та знижує ризик помилки введення даних про пацієнта, при цьому економічно ефективно контролює процес компаундування від початку до кінця, під наглядом фармацевтів та техніків.

Закрита система забезпечує безпеку користувача і стерильність суміші. Систему Diana можна помістити в невелику лабораторну витяжну шафу вашого кабінету біологічної безпеки. Система захищає лікарів від впливу цитостатичних ліків і випадкового уколу голкою, захищаючи при цьому препарат пацієнта від впливу забруднювачів навколишнього середовища.

Знижує ризик виникнення стресу і травм.

Звільнить фармацевтів та технічних працівників від багатьох необхідних повторюваних рухів під час підготовки та змішування, зменшить напруження та можливість травмування.

Підвищує ефективність та зменшує відходи ліків.

Допомагаючи Вам підвищити ефективність компаундування великих об'ємів, система Diana може забезпечити ефективність робочого процесу, одночасно допомагаючи зменшити відходи ліків, вилучаючи кожну каплю речовин з кожної тари.

Купити автоматизовану систему приготування цитостатичних розчинів за доступною ціною можна в інтернет магазині Онкомедіка. У нашому каталозі можна ознайомитись з переліком продукції та її характеристиками і вибрати комплектацію відповідно до Ваших потреб.