cart

Рентген захист

Виберіть підкатегорію

Рентген захист медичного персоналу та пацієнтів.

Рентгенівське випромінювання активно використовують у діагностиці, операційних залах та терапії. Але не потрібно забувати і про шкоду від рентгенівського опромінення, особливо для медичних працівників, які часто знаходяться поряд з джерелами іонізуючого випромінення.

Вибір варіанту захисту від рентгенівського випромінювання залежить від рівня захисту, який вам потрібен, від форми одягу, який може забезпечити вам мобільність і захист відповідно до ваших робочих умов.

Найбільш повний захист надає двосторонній рентген захисний костюм. Захисний жилет захищає груди і живіт, а спідниця захищає нижні кінцівки. Це три області, які мають високу радіочутливість і вимагають надійного захисту протягом робочого дня для фахівців в області охорони здоров'я і медицини, які виконують завдання з використанням радіації або поблизу неї.

Рентген захисний одяг для медичного персоналу також може бути в вигляді двосторонніх фартухів з підтримуючим поясом та односторонніх фартухів з різним спеціалізованими формами.

При виборі рентген захисних костюмів та фартухів, потрібно звертати увагу:

  • Чи відповідає даний захист критеріям роботи по стилю і функціональності;
  • Чи має зручні компоненти для кращого розподілення ваги;
  • Чи дозволяє комфортно і легко переміщатися;
  • Чи забезпечує достатній захист від рентген випромінювання.

Захисний одяг від рентгенівського випромінювання Mavig виготовляється зі спеціального матеріалу на основі природного каучуку, де захисний свинець знаходиться рівномірно всередині матеріалу.

Які головні переваги:

  • Найкраща безпека - захисний матеріал (свинець) рівномірно перемішаний з каучуковою основою, що дозволяє зберегти захисні властивості при будь-яких навантажень.
  • Менша вага - застосування сучасного захисного матеріалу,  дозволяє зменшити вагу захисного одягу, що зменшить навантаження на лікаря та дасть можливість більш тривалого використання.
  • Зручність у використанні - завдяки застосуванню каучуку рентген захисний одяг високо еластичний і легко приймає анатомічні форми користувачів.
  • Довгий термін експлуатації. Завдяки спеціальному покриттю, рентген захисні фартухи служать дуже довго.
  • Простота догляду. Для того, щоб очистити рентген захисні костюми, необхідно просто протерти з допомогою вологого матеріалу.

Для ослаблення рентгенівського випромінювання використовуються два різні захисні матеріали.

Кожен з матеріалів оптимально адаптований до необхідного захисту від радіації при мінімальній вазі.

Стандартний свинцевий захисний матеріал

З нашим стандартним свинцевим матеріалом на основі натурального каучуку ми зберігаємо лідируючі позиції на ринку рентгенівського захисного одягу протягом багатьох років. Цей високоякісний і гнучкий матеріал забезпечує захист від радіації відповідно до IEC 61331-1: 2014 / DIN EN 61331-1: 2016 по всьому діапазоні напруг рентгенівської трубки від 50 до 150 кВ. Тому він також підходить і для апаратів КТ.

Завдяки постійним дослідженням та тестуванням ми створюємо товари, які екологічно та токсикологічно безпечні. Це досягається ретельним вибором матеріалів та пильним контролем під час виробничого процесу.

Захисний матеріал NovaLite®. Цей першокласний радіаційний захисний матеріал досягає видатних результатів радіаційного захисту та має меншу вагу.

NovaLite відповідає вимогам до професійного рентген захисту, особливо на робочих місцях, де тривалий час потрібно носити рентгенівський захисний одяг.

Весь рентген захисний одяг проходить випробування відповідно до IEC 61331-1: 2014 / DIN EN 61331-1: 2016 в діапазоні напруг рентгенівської трубки 50 - 110 кВ.

Сучасні рентген захисні фартухи та костюми Mavig відповідають новим світовим стандартам рентген захисту медичного персоналу.

В інтернет-магазині Онкомедіка можна замовити оригінальний захист від рентгенівського впливу за найкращою ціною від провідного світового виробника систем рентгенівського захисту Mavig.

На складі компанії завжди в наявності великий асортимент рентген захисного одягу та рентген захисних окулярів.