cart

Медичні LED світильники

Медичні світильники застосовують для освітлення робочої області при проведенні операцій або хірургічного втручання, огляду пацієнтів. При цьому до такого роду світильників висуваються особливі вимоги щодо якості світлового потоку. 
Наша компанія пропонує два основних типи медичних світильників:
•    хірургічні медичні світильники (хірургічні лампи)
•    оглядові медичні світильники
Операційна лампа - це медичний світильник, який застосовується в операційних залах, маніпуляційних кабінетах для освітлення операційного поля при проведенні медичних маніпуляцій різного профілю. Важливою відмінною рисою хірургічного світильника від оглядової лампи є більш висока інтенсивність світла. 
Оглядові медичні світильники призначені для огляду пацієнтів та проведення малоінвазивних хірургічних втручань в амбулаторіях і клініках різного рівня.
При виборі оглядових ламп на перше місце виходить зручність використання і надійність таких світильників. 
Метод кріплення світильника. Залежно від завдань і особливостей операційної кімнати, хірургічні світильники можна поставити на мобільній стійці, зробити зі стіновим або стельовим кріпленням. Найкращим рішенням являється стельове кріплення, яке значно економить простір в медичному кабінеті.

Це тільки деякі характеристики медичних світильників. Консультанти інтернет магазину Онкомедіка розкажуть більш детально про медичні операційні та оглядові світильники, допоможуть підібрати Вам найбільш ефективну комплектацію та модель лампи.