cart

Апарати та інструменти для відкритих операцій

Апарати та інструменти для проведення відкритих хірургічних втручань все також залишаються актуальними при деяких видах операцій незважаючи на відсоток зростання малоінвазивних операцій. У переліку наших товарів з цього розділу, Ви можете ознайомитися з:

  • Циркулярні степлери використовуються для накладання циркулярного дворядного скобкового анастомозу в баріатрії, загальній хірургії та колопроктології. Розмірна сітка представлена такими діаметрами апаратів 21мм, 23мм, 25мм, 27мм, 29мм, 31мм, 33мм.
  • Гемороїдальні степлери це набір інструментів, за допомогою яких формується подвійний кругової ряд титанових скоб розташованих в шаховому порядку. Відразу після формування скоб лезо дискового ножа відсікає надлишок здавленої слизової або м'язово-слизової оболонки. Одноразовий циркулярний гемороїдальний степлер зазвичай використовується при лікуванні пролапсу і геморою.
  • Лінійні зшиваюче-ріжучі апарати формують при закритті два подвійних ряди титанових скоб розташованих в шаховому порядку. Апарат розрізає і розділяє тканину між двома подвійними рядами одночасно. Лінійний зиваюче-ріжучий апарат не рекомендований для обробки тканин, таких як печінка або селезінка, які можуть бути розчавлені при закритті інструменту.
  • Лінійні зшиваючі апарати застосовується в абдомінальних, гінекологічних, педіатричних та торакальних хірургічних процедурах для резекції або перетину тканин. Дворядні апарати цієї серії представлені з довжиною шва - 30, 45, 60, 100мм, трьохрядні або «судинні» апарати - 30,45, 60мм.
  • Шкірні степлери призначені для формування однієї скоби кожен раз при активації інструменту. Скоба проникає в шкіру, потім формується, щоб скріпити дві сторони розрізу. Одноразовий шкірний степлер не можна накладати безпосередньо на кістку або внутрішні органи на відстані менше 6,5 мм від поверхні шкіри до підлягає кістки або внутрішніх органів. Широко використовується в абдомінальній хірургії, гінекології, торакальній хірургії, ортопедії.

У нашому інтернет-магазині Онкомедіка представлений великий перелік одноразових інструментів і апаратів для відкритих операцій.