cart

Вагінальні слінги

Вагінальні слінги (Сітчастий імплант для лікування генітального пролапсу, TVT-системи для лікування пролапсов і стресового нетримання сечі у жінок)       

Стресовий нетримання сечі у жінок - це мимовільне підтікання сечі при кашлі, сміху, чханні або будь-яких інших видах фізичної діяльності. Це захворювання має колосальну поширеність. До теперішнього моменту проведено велику кількість досліджень, які вказують на те, що не менше 30% (!) Жіночого населення страждають від цієї недуги. Вагінальні слінги Betatech легко і ефективно допоможуть впоратися з цією проблемою. Генітальний пролапс - це поширене захворювання, пов`язане з порушенням зв'язкового апарату матки і піхви, в зв'язку з чим відбувається випадання і / або опущення статевих органів. Генітальний пролапас можна розглядати як грижу тазового дна.

У наш час для лікування нетримання сечі і генітального пролапсу у жінок використовуються сучасні хірургічні методики по установці сітчастих імплантів, які допомагають жінкам забути про проблему, саме в наше магазині Ви можете купити такі види сітчастих імплантів (вагінальні слінги TVTсістеми):

  • Betamix Vaginal Sling Хирургическая сетка для грыжи и тазовой хирургии, 11x450мм;
  • Betamix Transobturator Set Хирургические наборы ТОТ и  TVT ;
  •  Betamix POP2 Prolapse Repair Mesh-Two Arms Хирургические сетки для пролапса.