cart

Ендоскопічні апарати та інструменти

Ендохірургічні операції, в першу чергу за рахунок малоінвазивності, меншої травматичності для пацієнтів стають більш затребуваними. У той же час для ендохірургічних процедур потрібні більш технологічно складні рішення ніж для відкритих порожнинних операцій.
Одними з найбільш затребуваними одноразовими ендоскопічними витратними матеріалами при проведенні оперативних лапароскопічних втручань на сьогоднішній день є:

  • лапароскопічні троакари використовуються для формування робочого порту для доступу лапароскопічних інструментів безпосередньо до робочої зони з розмірною сіткою від 5 * 92мм до 15 * 147мм, включаючи набори в різній комплектації.
  • голки Вереша призначені для проведення безпечної пункції порожнин тіла, здебільшого черевної та грудної порожнини з метою введення газу для подальшого лапароскопічного втручання або відбору рідини, в асортименті нашої компанії представлені голки 12 і 15мм
  • ендостеплери (апарати ендоскопічні зшиваючі одноразового використання) призначені для накладання лінійних анастомозів в абдомінальній, торакальній, гінекологічної, педіатричної хірургії і в баріатрії.
  • іригаційні та відсмоктуючі канюлі для аспірації та іригації призначені для використання в процедурах мініінвазивної хірургії в якості багатоцільового робочого інструмента з функціями аспірації та іригації. Це одноразовий медичний інструмент, який можна використовувати для очищення операційного поля під час ендоскопічної процедури і допомоги хірурга в пошуку точок кровотечі. Для зручності роботи кнопки іригації і всмоктування добре візуалізовані, а простий дизайн ручки робить роботу зручною.
  • ретривери одноразові, представляють собою міцні і пружні ємності-кошики об'ємом від 150мл до 750мл для видалення рецезованих тканин, які плавно і автоматично відкриваються, для зручної та надійної експлуатації.

Фахівці інтернет-магазину Онкомедіка допоможуть зробити правильний вибір одноразових апаратів і інструментів для ендоскопії.